Products
Featured
Most relevant
Best selling
Alphabetically, A-Z
Alphabetically, Z-A
Price, low to high
Price, high to low
Date, old to new
Date, new to old
Rooibos Digestive Infusion
Regular price
€5,05
Sale price
€5,05
Regular price
Unit price
€10,10/100g
4.9 (68)
Rooibos infusion with spices, designed to achieve a relaxing and digestive effect. After a heavy...
Slim Rooibos Infusion
Regular price
€7,99
Sale price
€7,99
Regular price
Unit price
€7,99/100g
4.83 (145)
Mixture of teas and rooibos, thanks to which a diuretic, fat-burning, antioxidant and satiating effect...
Tropical Summer Infusion
Regular price
€7,99
Sale price
€7,99
Regular price
Unit price
€7,99/100g
4.75 (8)
Discover this summer infusion, pleasant in flavor and super nutritious. Ideal to take at any...
Feminine Vitality Infusion
Regular price
€7,99
Sale price
€7,99
Regular price
Unit price
€7,99/100g
4.82 (17)
If you are going through a time in which you are not at 100% and...
Painted between 1907 and 1908, you now have the opportunity to have one of the...
Le Chat Noir Tin Set
Regular price
€9,99
Sale price
€9,99
Regular price
Unit price
€9,99/ud.
5.0 (3)
Le Chat Noir Tin Set. A 100 gram can and a 25 gram can make...
Virgin Klimt Tin Set
Regular price
€9,99
Sale price
€9,99
Regular price
Unit price
€9,99/ud.
5.0 (7)
The beautiful and decorative pack includes two tea cans: one with a capacity of 100...
Juego de Té de Cerámica con Calentador - Estilo Nórdico
Regular price
€58,90
Sale price
€58,90
Regular price
Unit price
€58,90/ud.
Disfruta de momentos de relajación con este elegante Juego de Té de Cerámica que incluye...
Set of 5 Japanese Ceramic Tea Glasses with a capacity of 0.15l each, includes box.
Organic Roasted Kukicha
Regular price
€8,65
Sale price
€8,65
Regular price
Unit price
€11,53/100g
4.78 (81)
This type of tea, in addition to enjoying a very high level of quality and...
Bees can with a capacity of 100 gr.
Christmas Love Tin 100 gr.
Christmas Tree Tin 25 grs.
Flowering Tree Tin 25 grs
Regular price
€4,54
Sale price
€4,54
Regular price
€0,00
Unit price
€18,16/100g
Tree in Bloom can with a capacity of 25 grams.
Klimt Kiss Tin 100 grs
Regular price
€6,89
Sale price
€6,89
Regular price
Unit price
€6,89/100g
4.9 (20)
If you want to have an authentic work of art in your home in a...
Klimt Kiss Tin 25 grs
Regular price
€4,25
Sale price
€4,25
Regular price
Unit price
€17,00/100g
4.25 (4)
Klimt Kiss Tin with a capacity of 25 grams. If you like art and especially...
Bird can with a capacity of 100 gr.
Colorful and cheerful, this mug does not understand gender or age, making it ideal to...
La Lata Cat Line (100 g) es el equilibrio perfecto entre elegancia, simplicidad y funcionalidad....
La Lata Cerezos (100 g) es una delicada pieza de inspiración oriental que combina belleza,...
Colibri can 100 GR.
Regular price
€6,89
Sale price
€6,89
Regular price
Unit price
€6,89/100g
5.0 (4)
Colibri can with a capacity of 100 gr.
La Lata Colibrí Azul (100 g) es mucho más que un simple contenedor: es una...
Golden Tin 100 grs
Regular price
€4,79
Sale price
€4,79
Regular price
Unit price
€4,79/100g
4.39 (38)
Whether you like simple things, or if you are one of those who enjoy personalizing...
Lata Emperador de Té 100 Gr.
Regular price
€6,89
Sale price
€6,89
Regular price
Unit price
€6,89/100g
La Lata Emperador de Té (100 g) es una auténtica joya inspirada en el esplendor...
Christmas Star Tin 100 grs
Regular price
€6,89
Sale price
€6,89
Regular price
Unit price
€6,89/100g
5.0 (3)
Fantastic can, with Christmas motifs, to preserve our infusions in the best possible way, as...
Christmas Star tin of 25 gr.
Square Christmas cookie tin.
Christmas Cookies Tin 25 grs
Regular price
€4,13
Sale price
€4,13
Regular price
€0,00
Unit price
€16,52/100g
4.2 (5)
Christmas Cookies Tin of 25 grams.
Lata Gatito de Primavera 100 grs
Regular price
€6,89
Sale price
€6,89
Regular price
Unit price
€6,89/100g
La Lata Gatito de Primavera (100 g) es el complemento perfecto para almacenar tu té...
Lata Gatito Feliz 100 Gr. Morada
Regular price
€6,89
Sale price
€6,89
Regular price
Unit price
€6,89/100g
La Lata Gatito Feliz Morada (100 g) es el accesorio perfecto para almacenar tu té...
Lata Gatito feliz 100 grs Azul
Regular price
€6,89
Sale price
€6,89
Regular price
Unit price
€6,89/100g
Dale un toque divertido y adorable a tu colección de té con la Lata Gatito...
Misi Cat Tin 100 grs
Regular price
€6,89
Sale price
€6,89
Regular price
Unit price
€6,89/100g
5.0 (4)
Gato Misi can with a capacity of 100 gr.
La Lata Jardín de Gatos (100 g) es una invitación a la calma, la ternura...
Le Chat Noir Tin 100 grs
Regular price
€6,89
Sale price
€6,89
Regular price
Unit price
€6,89/100g
4.78 (23)
Preserve your tea or infusions in the best way, in this beautiful tin with capacity...
Le Chat Noir Tin 25 grs
Regular price
€4,25
Sale price
€4,25
Regular price
Unit price
€17,00/100g
5.0 (6)
Always carry with you the poster of the famous Parisian cabaret, Le chat noir in...
Le Chat Noir Tin 50 grs
Regular price
€5,75
Sale price
€5,75
Regular price
Unit price
€11,50/100g
4.71 (24)
Now show off the poster of the famous French cabaret thanks to this Le Chat...
Madness Tin of Cups 100 GR.
Regular price
€6,19
Sale price
€6,19
Regular price
€0,00
Unit price
€6,19/100g
5.0 (10)
Madness Tin of Cups with a capacity of 100 gr..
Christmas Reindeer Tin 100 grs
Regular price
€6,89
Sale price
€6,89
Regular price
Unit price
€6,89/100g
Christmas Reindeer Tin with a capacity of 100 grams. Ideal for preserving your tea and...
La Lata Slow Love (100 g) es una oda a la ternura, la lentitud y...
Summer Cat can with a capacity of 100 gr.
Virgin Tin by Gustav Klimt 100 grs
Regular price
€6,89
Sale price
€6,89
Regular price
Unit price
€6,89/100g
4.93 (15)
The Virgin was one of the last creations of the painter Gustav Klimt, but it...
Virgin Tin by Gustav Klimt 25 grs
Regular price
€4,25
Sale price
€4,25
Regular price
Unit price
€17,00/100g
4.75 (4)
The Virgin was one of the last creations of the painter Gustav Klimt, but it...
Stainless steel tea measuring spoon, to enjoy a wonderful infusion. This way, you will always...
La Infusión de Menta 100% Natural 🌿 es un clásico refrescante que nunca pasa de...
Coffee mill with a grinding capacity of 100 grams. Enjoy each cup of coffee with...
Organic Moringa Infusion
Regular price
€6,95
Sale price
€6,95
Regular price
Unit price
€13,90/100g
4.67 (15)
Buying moringa is as simple as making a couple of clicks and receiving it tomorrow...
El Pack Sunny Vibes está pensado para llenar tus mañanas de color, energía y buen...
Pack de Infusiones y Rooibos — Cúrcuma, Regaliz y Chocolate (3 x 100 g)
Regular price
€22,90
Sale price
€22,90
Regular price
€24,09
Unit price
€22,90/100g
Una selección sin hojas de té: Cúrcuma y Jengibre, Regaliz-Menta-Anís y Rooibos Delicias de Chocolate....
Sort by
- Featured
- Most relevant
- Best selling
- Alphabetically, A-Z
- Alphabetically, Z-A
- Price, low to high
- Price, high to low
- Date, old to new
- Date, new to old